Paylaşımlar

Makaleler, Kurumsal Eğitimler, Seminerler, Sertifika programları

GÜNÜN ZEKA SORUSU

Yazdırılabilir versiyon   Geri
13680 görüntülenme
GÜNÜN ZEKA SORUSU

Gecenin bir yarısı... Yalnız yaşadığın evinin kapısının ürkütücü bir şekilde vurulmasıyla uyanıyorsun.

Kalkıp kapıyı açıyorum.

Bu bir polis memuru.

"Efendim, büyükbabanız dün gece evinde ölü bulundu. Acilen bizimle olay yerine gelmeniz gerekiyor."

Şaşkın bir biçimde hazırlanıp polisle birlikte eve doğru yola çıkıyorum.

Eve girdiğin anda bir çatışma olduğunun izlerini çok açık bir şekilde görebiliyorsun. Büyükbaban karnında bir kurşun yarasıyla yerde yatıyor. Daha yakınına gittiğinde ise çok daha dehşet verici bir şeyi fark ediyorsun.

Adamın karnında kanla yazılmış sayılar var!

23 12 7 21 6 5 18 15 1 20 24 1

Polis sana dönüyor. "Açıkçası dedektif olduğunuz için bu işi size bırakmak istiyoruz. Sizin için uygunsa olay yerini kontrol edip cinayeti araştırma görevi tamamen size ait olacak. Birimimize gereken bilgileri ulaştırmanızı rica ediyorum."

Afallayarak görevi kabul etmenin ardından polis evi terk ediyor.

Büyükbabanın bir şifre uzmanı olduğunu biliyorsun ama aileni yıllar önce kaybetmiş olduğun için yaşayan daha yaşlı aile üyeleriyle de uzun zamandır bir iletişimin yok. Dolayısıyla büyükbabanın niye öldürüldüğüyle ilgili cesedine kanla yazılmış sayılar dışında hiçbir ipucun yok. 
   Diğer Paylaşımlar
 4 SORU  

 

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.